Arnica Yetkili Servis Gebze Kocaeli

Arnica Yetkili Servis Gebze Kocaeli width=350

Arnica Yetkili Servis Gebze Kocaeli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sürekli devam etmez. Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorDondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak ÇalışıyorFiltre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorKonu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre YapıyorFırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Arıza giderilecektir.Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiSeçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kocaeli Gebze Arnica Klima Teknik Servis, Kocaeli Gebze Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kocaeli Gebze Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kocaeli Gebze Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Blender Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Fırın Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kocaeli Gebze Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Gebze, Köyler, Güzeltepe

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top