Arnica Yetkili Servis Gölbaşı Ankara

Arnica Yetkili Servis Gölbaşı Ankara width=350

Arnica Yetkili Servis Gölbaşı Ankara

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Bu durum oldukça sakıncalıdır. Sıcak su üretilir ve su sürekli sıcak kalmaya devam eder. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Tost Makinesi Çalışmıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma Yapmıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorAniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratör Nedir?Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarElektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ankara Gölbaşı Arnica Klima Teknik Servis, Ankara Gölbaşı Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Blender Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Fırın Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ankara Gölbaşı Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Gölbaşı, Köyler, Belören, Harmanlı, Balkar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top