Arnica Yetkili Servis Hakkari

Arnica Yetkili Servis Hakkari width=350

Arnica Yetkili Servis Hakkari

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Buzdolabının Arkası Çok IsınıyorBuzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Gürültü Çalışıyor Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAkıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Fırın Fan ArızasıGaranti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorKurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAyrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

HAKKARİ Arnica Klima Teknik Servis, HAKKARİ Arnica Android Led TV Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,HAKKARİ Arnica Aspiratör Yetkili Servis,HAKKARİ Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Buzdolabı Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Blender Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Fırın Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,HAKKARİ Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Yüksekova, Köyler, Esendere, Büyükçiftlik

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top