Arnica Yetkili Servis Haliliye Şanlıurfa

Arnica Yetkili Servis Haliliye Şanlıurfa width=350

Arnica Yetkili Servis Haliliye Şanlıurfa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Parçanın değişimine gidilmelidir. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorMakineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Android Led TV Çalışmıyorİlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorCihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şanlıurfa Haliliye Arnica Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Haliliye Arnica Android Led TV Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Blender Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Fırın Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şanlıurfa Haliliye Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top