Arnica Yetkili Servis İdil Şırnak

Arnica Yetkili Servis İdil Şırnak width=350

Arnica Yetkili Servis İdil Şırnak

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Aniden SönüyorOcak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Kablosuz Süpürge Şarj OlmuyorBu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBlender Çalışırken Koku Yayıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur. Elektrik geldiğinden emin olunuz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorTelevizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şırnak İdil Arnica Klima Teknik Servis, Şırnak İdil Arnica Android Led TV Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Şırnak İdil Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Şırnak İdil Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Blender Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Fırın Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şırnak İdil Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, İdil, Köyler, Haberli, Oyalı, Sırtköy, Karalar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top