Arnica Yetkili Servis İslahiye Gaziantep

Arnica Yetkili Servis İslahiye Gaziantep width=350

Arnica Yetkili Servis İslahiye Gaziantep

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorSorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Gaziantep İslahiye Arnica Klima Teknik Servis, Gaziantep İslahiye Arnica Android Led TV Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Blender Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Fırın Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Gaziantep İslahiye Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, İslahiye, Köyler, Altınüzüm, Boğaziçi, Fevzipaşa, Yeşilyurt

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top