Arnica Yetkili Servis Isparta

Arnica Yetkili Servis Isparta width=350

Arnica Yetkili Servis Isparta

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Cihazın açık konumda olması gerekir. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Su AkıtıyorBuzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabından Bip Sesi Geliyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir. Makine zemini kontrol edilmelidir. Çamaşır Makinası Su AlmıyorÇamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorSürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Garanti Süresi•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ISPARTA Arnica Klima Teknik Servis, ISPARTA Arnica Android Led TV Teknik Servis,ISPARTA Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,ISPARTA Arnica Aspiratör Yetkili Servis,ISPARTA Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ISPARTA Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ISPARTA Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,ISPARTA Arnica Buzdolabı Teknik Servis,ISPARTA Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,ISPARTA Arnica Blender Teknik Servis,ISPARTA Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ISPARTA Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,ISPARTA Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,ISPARTA Arnica Fırın Teknik Servis,ISPARTA Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,ISPARTA Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top