Arnica Yetkili Servis İzmir

Arnica Yetkili Servis İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorBu ısının el yakmaması gerekir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Makine İçinden Kokular GeliyorÇamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Servisten destek alınız. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Fırın Kapağı Kapanmıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İZMİR Arnica Klima Teknik Servis, İZMİR Arnica Android Led TV Teknik Servis,İZMİR Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İZMİR Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İZMİR Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İZMİR Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İZMİR Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İZMİR Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İZMİR Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İZMİR Arnica Blender Teknik Servis,İZMİR Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İZMİR Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İZMİR Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İZMİR Arnica Fırın Teknik Servis,İZMİR Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İZMİR Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, İşçievleri, Şirinyer, Buca, Kaynaklar, Harmandalı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top