Arnica Yetkili Servis İzmit Kocaeli

Arnica Yetkili Servis İzmit Kocaeli width=350

Arnica Yetkili Servis İzmit Kocaeli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Blender Bıçağı Boşa Dönüyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Çok fazla yük konulmaması önerilir.Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Çay Makinesi Hata Veriyor Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorEkran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kocaeli İzmit Arnica Klima Teknik Servis, Kocaeli İzmit Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kocaeli İzmit Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kocaeli İzmit Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Blender Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Fırın Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kocaeli İzmit Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Yahyakaptan, Yenişehir, Malta, Zabitan, Tepecik, Cedit, Vezirçiftliği, Köyler, Alikahya

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top