Arnica Yetkili Servis Kadıköy İstanbul

Arnica Yetkili Servis Kadıköy İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Kadıköy İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Buzdolabı Çalışmama SorunuBuzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorBuzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Fan ArızasıDerin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima Hava Üflememe Sorunu Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. •TünellerdeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Kadıköy Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Kadıköy Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa, Koşuyolu, Fikirtepe, Eğitim, Feneryolu, Fenerbahçe, Caddebostan, Göztepe, Merdivenköy, Sahrayıcedit, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Erenköy, Suadiye, Kozyatağı, Bostancı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top