Arnica Yetkili Servis Kağıthane İstanbul

Arnica Yetkili Servis Kağıthane İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Kağıthane İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Tost Makinesi Çalışmıyor

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Buzdolabı Çalışmama SorunuYaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses Çıkartıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Makine Alınan Suyu Hemen Boşaltıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorEkranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorElektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Kağıthane Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Kağıthane Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Zincirlikuyu, Çağlayan, Kağıthane, Hamidiye, Gültepe, Çeliktepe, Şirintepe, Seyrantepe

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top