Arnica Yetkili Servis Kapaklı Tekirdağ

Arnica Yetkili Servis Kapaklı Tekirdağ width=350

Arnica Yetkili Servis Kapaklı Tekirdağ

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Elektrik hattını kontrol ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Tost Makinesi Çalışmıyor Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender Çalışırken Birden DurduBlender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorBirçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorBulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su Döküldüİlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Garanti SüresiGenelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Tekirdağ Kapaklı Arnica Klima Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Arnica Android Led TV Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Blender Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Fırın Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Tekirdağ Kapaklı Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top