Arnica Yetkili Servis Karatay Konya

Arnica Yetkili Servis Karatay Konya width=350

Arnica Yetkili Servis Karatay Konya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Blender Bıçağı Boşa DönüyorYiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Buzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Buzdolabı Kapağı Sıkışıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Kontrolleri yapınız. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorFan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Motoru Devreye GirmiyorKlima Sesli Çalışıyor Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Karatay Arnica Klima Teknik Servis, Konya Karatay Arnica Android Led TV Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Karatay Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Konya Karatay Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Blender Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Fırın Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Karatay Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Selimiye, Mevlana, Şems, Köyler, İsmil, Ovakavağı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top