Arnica Yetkili Servis Kaş Antalya

Arnica Yetkili Servis Kaş Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Kaş Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. Buzdolabı Çalışmama SorunuBu ısının el yakmaması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir. İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorSorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Fırın Saat Ayarı SorunuFanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aspiratör Nedir?Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiKurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Kaş Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Kaş Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Kaş Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Kaş Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Kaş Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kaş, Köyler, Kalkan, Kınık, Ova, Yeşilköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top