Arnica Yetkili Servis Kayapınar Diyarbakır

Arnica Yetkili Servis Kayapınar Diyarbakır width=350

Arnica Yetkili Servis Kayapınar Diyarbakır

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Doğalgazı kontrol edin. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorBir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Bir servis aranarak destek alınmalıdır.Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir. Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir. Bulaşık Makinem ÇalışmıyorBulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorElektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klima sistemi kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Diyarbakır Kayapınar Arnica Klima Teknik Servis, Diyarbakır Kayapınar Arnica Android Led TV Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Blender Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Fırın Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Diyarbakır Kayapınar Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kayapınar, Köyler, Yolboyu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top