Arnica Yetkili Servis Kayseri

Arnica Yetkili Servis Kayseri width=350

Arnica Yetkili Servis Kayseri

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set Üstü Ocak Aniden SönüyorOcak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBlender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu ÇalışmıyorDerin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Derin Dondurucu Fan Arızası

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KAYSERİ Arnica Klima Teknik Servis, KAYSERİ Arnica Android Led TV Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,KAYSERİ Arnica Aspiratör Yetkili Servis,KAYSERİ Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Buzdolabı Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Blender Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Fırın Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,KAYSERİ Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kılıçaslan, Çarşı, Hürriyet, Kazımkarabekir, Şeker/Keykubat, Becen, Gesi, Gürpınar, Hisarcık, Kıranardı, Mimarsinan, Turan, Büyükbürüngüz, Argırnas

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top