Arnica Yetkili Servis Kelkit Gümüşhane

Arnica Yetkili Servis Kelkit Gümüşhane width=350

Arnica Yetkili Servis Kelkit Gümüşhane

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Doğalgazı kontrol edin. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBlender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorElektrikli anketlere servis dışında kullanıcıların dokunmamaları ve arızalı parçaları tamir etmemesi gerekir.Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir. Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorBulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Fırın Kapağı Kapanmıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Gümüşhane Kelkit Arnica Klima Teknik Servis, Gümüşhane Kelkit Arnica Android Led TV Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Blender Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Fırın Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Gümüşhane Kelkit Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kelkit, Köyler, Ünlüpınar, Deredolu, Gümüşgöze, Öbektaş, Söğütlü, Kaş

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top