Arnica Yetkili Servis Kemalpaşa İzmir

Arnica Yetkili Servis Kemalpaşa İzmir width=350

Arnica Yetkili Servis Kemalpaşa İzmir

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. Bu durum oldukça sakıncalıdır. Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Makine Deterjan Gözünden Su AkıtıyorMakine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Fan ArızasıDondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Android Led TV ÇalışmıyorEkranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Kemalpaşa Arnica Klima Teknik Servis, İzmir Kemalpaşa Arnica Android Led TV Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Blender Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Fırın Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Kemalpaşa Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kemalpaşa, Armutlu, Bağyurdu, Ören, Ulucak, Yukarıkızılca, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top