Arnica Yetkili Servis Kepez Antalya

Arnica Yetkili Servis Kepez Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Kepez Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorOcak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Toz Haznesi Yanıp SönüyorŞarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Parça değişimi gereklidir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorOluşan buzlar temizlenmelidir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir. Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Elektrik geldiğinden emin olunuz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Servis arayarak destek isteyiniz.Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinası Program ArızasıUygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klima Motoru Devreye Girmiyor Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Kepez Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Kepez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Kepez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Kepez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Kepez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Ahatlı, Duraliler, Dokuma, Yeniemek, Erenköy, Sütçüler, Düdenbaşı, Altınova, Varsak, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top