Arnica Yetkili Servis Kestel Bursa

Arnica Yetkili Servis Kestel Bursa width=350

Arnica Yetkili Servis Kestel Bursa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost Makinesi Çalışmıyor Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Gerekli kontrolleri yapınız.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bursa Kestel Arnica Klima Teknik Servis, Bursa Kestel Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bursa Kestel Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bursa Kestel Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Blender Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Fırın Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bursa Kestel Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kestel, Barakfaki, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top