Arnica Yetkili Servis Kırıkhan Hatay

Arnica Yetkili Servis Kırıkhan Hatay width=350

Arnica Yetkili Servis Kırıkhan Hatay

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir. Çay Makinesi Çalışmıyor Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorDondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Kontrolleri yapınız. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Servis desteği alınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti Süresi•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hatay Kırıkhan Arnica Klima Teknik Servis, Hatay Kırıkhan Arnica Android Led TV Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Blender Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Fırın Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hatay Kırıkhan Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kırıkhan, Köyler, Kurtlusoğuksu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top