Arnica Yetkili Servis Kırklareli

Arnica Yetkili Servis Kırklareli width=350

Arnica Yetkili Servis Kırklareli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabından Bip Sesi GeliyorBuzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorDüzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Durma nedeninin çok çeşitlidir. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.Makine Gürültü ÇalışıyorMakine zemini kontrol edilmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Android Led TV Çalışmıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Sesli ÇalışıyorOrtam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Mutfakların aspire edilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarElektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KIRKLARELİ Arnica Klima Teknik Servis, KIRKLARELİ Arnica Android Led TV Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,KIRKLARELİ Arnica Aspiratör Yetkili Servis,KIRKLARELİ Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Buzdolabı Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Blender Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Fırın Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,KIRKLARELİ Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Cumhuriyet, Hürriyet, Köyler, Büyükkarıştıran, Ahmetbey, Evrensekiz, Kırıkköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top