Arnica Yetkili Servis Kocaeli

Arnica Yetkili Servis Kocaeli width=350

Arnica Yetkili Servis Kocaeli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorTuruncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorEkranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Fırın Kısa Devre Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiDavlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KOCAELİ Arnica Klima Teknik Servis, KOCAELİ Arnica Android Led TV Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,KOCAELİ Arnica Aspiratör Yetkili Servis,KOCAELİ Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Buzdolabı Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Blender Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Fırın Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,KOCAELİ Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Gebze, Köyler, Güzeltepe

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top