Arnica Yetkili Servis Kocasinan Kayseri

Arnica Yetkili Servis Kocasinan Kayseri width=350

Arnica Yetkili Servis Kocasinan Kayseri

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Makine zemini kontrol edilmelidir. Gerekli kontrolleri yapınız.Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir. Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorMakine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorTermal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kayseri Kocasinan Arnica Klima Teknik Servis, Kayseri Kocasinan Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Blender Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Fırın Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kayseri Kocasinan Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Sanayi, Fevziçakmak, Yenişehir, Yenimahalle, Argıncık, İldem/Beyazşehir, Ebiç, Erkilet, Güneşli, Kuşçu, Mahzemin, Köyler, Yemliha

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top