Arnica Yetkili Servis Konya

Arnica Yetkili Servis Konya width=350

Arnica Yetkili Servis Konya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Buzdolabı Çalışmama SorunuBuzdolabı Kapağı Sıkışıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir. Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuMakineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Topraklama yapımı önemlidir.Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

KONYA Arnica Klima Teknik Servis, KONYA Arnica Android Led TV Teknik Servis,KONYA Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,KONYA Arnica Aspiratör Yetkili Servis,KONYA Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,KONYA Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,KONYA Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,KONYA Arnica Buzdolabı Teknik Servis,KONYA Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,KONYA Arnica Blender Teknik Servis,KONYA Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,KONYA Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,KONYA Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,KONYA Arnica Fırın Teknik Servis,KONYA Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,KONYA Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Zafer, Sille, Şems, Nalçacı, Fatih, Cumhuriyet, Aydınlık, Hocacihan, Bosna, Yükselen, Köyler, Tepeköy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top