Arnica Yetkili Servis Konyaaltı Antalya

Arnica Yetkili Servis Konyaaltı Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Konyaaltı Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorBuzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorÇamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüFarklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihazı kontrol ediniz. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Konyaaltı Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Konyaaltı Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Konyaaltı Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Arapsuyu, Beldibi, Doyran, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top