Arnica Yetkili Servis Körfez Kocaeli

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arnica Yetkili Servis Körfez Kocaeli
  • ADRES: Kocaeli, Körfez
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 333 2762 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezini Arayınız
SERVİS YERLERİ KOCAELİ

FİRMA HAKKINDA

Arnica Yetkili Servis Körfez Kocaeli width=350

Arnica Yetkili Servis Körfez Kocaeli

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Termosifon Suyu Isıtmıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.Blender Bıçağı DönmüyorBir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir. Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur. Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin. Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur. Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorKurutma Makinesi Sensör ArızasıArıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kocaeli Körfez Arnica Klima Teknik Servis, Kocaeli Körfez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kocaeli Körfez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kocaeli Körfez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Blender Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Fırın Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kocaeli Körfez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.