Arnica Yetkili Servis Korkuteli Antalya

Arnica Yetkili Servis Korkuteli Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Korkuteli Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Bir servis aranarak destek alınmalıdır.Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük GeliyorKatlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta AttırıyorÇay Makinesi Çalışmıyor Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Fırın Kısa Devre YapıyorFırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurutma Makinesi Sensör ArızasıTüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima Hava Üflememe Sorunu Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Korkuteli Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Korkuteli Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Korkuteli Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Korkuteli Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Korkuteli Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Korkuteli, Köyler, Küçükköy, Yelten

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top