Arnica Yetkili Servis Kozluk Batman

Arnica Yetkili Servis Kozluk Batman width=350

Arnica Yetkili Servis Kozluk Batman

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorKapakların kapalı olduğundan emin olun.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız. Derin Dondurucu Fan ArızasıTamiri yapılması önerilmez.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma Makinesi Sensör Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Batman Kozluk Arnica Klima Teknik Servis, Batman Kozluk Arnica Android Led TV Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Batman Kozluk Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Batman Kozluk Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Blender Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Fırın Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Batman Kozluk Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kozluk, Köyler, Bekirhan(Uzunçayır), Tuzlagöze

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top