Arnica Yetkili Servis Maltepe İstanbul

Arnica Yetkili Servis Maltepe İstanbul width=350

Arnica Yetkili Servis Maltepe İstanbul

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Çalışmıyor Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Blender Çalışmıyor Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorÇok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorYiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorSu sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorCihazı kontrol ediniz. Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta Attırıyor Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İstanbul Maltepe Arnica Klima Teknik Servis, İstanbul Maltepe Arnica Android Led TV Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,İstanbul Maltepe Arnica Aspiratör Yetkili Servis,İstanbul Maltepe Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Buzdolabı Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Blender Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Fırın Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,İstanbul Maltepe Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Küçükyalı, İdealtepe, Feyzullah, Yalı, Cevizli, Gülsuyu, Zümrütevler, Aydınevler, Ferhatpaşa

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top