Arnica Yetkili Servis Mamak Ankara

Arnica Yetkili Servis Mamak Ankara width=350

Arnica Yetkili Servis Mamak Ankara

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Elektrik hattını kontrol ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Parçanın değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Sürekli devam etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorDondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrik kontrol ediniz. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Cihazı kontrol ediniz. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ankara Mamak Arnica Klima Teknik Servis, Ankara Mamak Arnica Android Led TV Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Ankara Mamak Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Ankara Mamak Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Blender Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Fırın Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ankara Mamak Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Mamak, Kayaş, Hüseyingazi, Demirlibahçe, Gülveren, Misket, Boğaziçi, Abidinpaşa, Akdere, Kutludüğün, Lalahan, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top