Arnica Yetkili Servis Manavgat Antalya

Arnica Yetkili Servis Manavgat Antalya width=350

Arnica Yetkili Servis Manavgat Antalya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Kapak kontrolü yapılmalıdır.Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Prizde yaşanan sorunlarda dondurucuya güç gelmemesine neden olur. Derin Dondurucu Fan ArızasıDerin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza giderilecektir.Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klimada Fan Çalışmıyor Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Manavgat Arnica Klima Teknik Servis, Antalya Manavgat Arnica Android Led TV Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Manavgat Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Manavgat Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Blender Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Fırın Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Manavgat Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Manavgat, Köyler, Çolaklı, Evrenseki, Gündoğdu, Ilıca, Kızılot, Oymapınar, Sarılar, Side, Taşağıl

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top