Arnica Yetkili Servis Manisa

Arnica Yetkili Servis Manisa width=350

Arnica Yetkili Servis Manisa

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Blender Çalışırken Çok Titriyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı Bozuluyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Prizde yaşanan sorunlarda dondurucuya güç gelmemesine neden olur. Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorAndroid Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem Çalışmıyorİlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sensör ArızasıKurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

MANİSA Arnica Klima Teknik Servis, MANİSA Arnica Android Led TV Teknik Servis,MANİSA Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,MANİSA Arnica Aspiratör Yetkili Servis,MANİSA Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,MANİSA Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,MANİSA Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,MANİSA Arnica Buzdolabı Teknik Servis,MANİSA Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,MANİSA Arnica Blender Teknik Servis,MANİSA Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,MANİSA Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,MANİSA Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,MANİSA Arnica Fırın Teknik Servis,MANİSA Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,MANİSA Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top