Arnica Yetkili Servis Melikgazi Kayseri

Arnica Yetkili Servis Melikgazi Kayseri width=350

Arnica Yetkili Servis Melikgazi Kayseri

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Suyu Isıtmıyor Elektrik hattını kontrol ediniz. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu ÇalışmıyorSürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorFırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kayseri Melikgazi Arnica Klima Teknik Servis, Kayseri Melikgazi Arnica Android Led TV Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Blender Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Fırın Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kayseri Melikgazi Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kılıçaslan, Çarşı, Hürriyet, Kazımkarabekir, Şeker/Keykubat, Becen, Gesi, Gürpınar, Hisarcık, Kıranardı, Mimarsinan, Turan, Büyükbürüngüz, Argırnas

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top