Arnica Yetkili Servis Meram Konya

Arnica Yetkili Servis Meram Konya width=350

Arnica Yetkili Servis Meram Konya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorZaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. Cihazın açık konumda olması gerekir. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak kontrolü yapılmalıdır.Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Dondurucudan Ses Gelme SorunuÇalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Gerekli tüm kontrolleri yapın.Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırın Kapağı KapanmıyorFırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Meram Arnica Klima Teknik Servis, Konya Meram Arnica Android Led TV Teknik Servis,Konya Meram Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Meram Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Konya Meram Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Meram Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Meram Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Meram Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Konya Meram Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Meram Arnica Blender Teknik Servis,Konya Meram Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Meram Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Meram Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Meram Arnica Fırın Teknik Servis,Konya Meram Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Meram Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Aziziye, Zafer, Taşcami, Selimiye, Dere, Mimarsinan, Meram, Çarıklar, Karadiğin, Kaşınhanı, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top