Arnica Yetkili Servis Merkez Adıyaman

Arnica Yetkili Servis Merkez Adıyaman width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Adıyaman

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Isınmaması için pek çok neden olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorBuzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir. Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Adıyaman Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Adıyaman Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Adıyaman Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Adıyaman Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Adıyaman Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top