Arnica Yetkili Servis Merkez Afyonkarahisar

Arnica Yetkili Servis Merkez Afyonkarahisar width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Afyonkarahisar

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorOcak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Arıza oluşum nedenleri çok sayıda olabilir ve servis tarafından kontrolü sağlanmalıdır.Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma Sorunu

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorÇay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Fan motoru kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Seralarda•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Afyonkarahisar Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Afyonkarahisar Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Afyonkarahisar Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top