Arnica Yetkili Servis Merkez Aksaray

Arnica Yetkili Servis Merkez Aksaray width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Aksaray

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost Makinesi Termostat Arızası

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır. Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Servisten teknik destek alın.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza giderilecektir.Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Garanti Süresi•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Aksaray Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Aksaray Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Aksaray Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Aksaray Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Aksaray Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top