Arnica Yetkili Servis Merkez Amasya

Arnica Yetkili Servis Merkez Amasya width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Amasya

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorYemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Kapağı SıkışıyorBir servis aranarak destek alınmalıdır.Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır. Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin. Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorYapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Kontrolleri yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorSensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Amasya Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Amasya Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Amasya Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Amasya Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Amasya Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top