Arnica Yetkili Servis Merkez Bartın

Arnica Yetkili Servis Merkez Bartın width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Bartın

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kablosuz Süpürge Şarj OlmuyorToz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Servis ile iletişime geçiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Bir servis aranarak destek alınmalıdır.Kullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur. Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı Bozuluyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrik kontrol ediniz. Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Fırın Saat Ayarı Sorunu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma Makinesi Sensör ArızasıProgram ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bartın Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Bartın Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bartın Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bartın Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bartın Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top