Arnica Yetkili Servis Merkez Bilecik

Arnica Yetkili Servis Merkez Bilecik width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Bilecik

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir. Makine İçinden Kokular GeliyorAyak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Servis desteği alınız.Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bilecik Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Bilecik Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bilecik Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bilecik Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bilecik Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top