Arnica Yetkili Servis Merkez Bingöl

Arnica Yetkili Servis Merkez Bingöl width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Bingöl

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız. Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Tamiri yapılması önerilmez. Teknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bingöl Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Bingöl Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bingöl Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bingöl Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bingöl Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top