Arnica Yetkili Servis Merkez Bitlis

Arnica Yetkili Servis Merkez Bitlis width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Bitlis

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon ÇalışmıyorElektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Blender Ürünleri Doğramıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur. Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Tamiri yapılması önerilmez. Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.Derin Dondurucum Aşırı Soğutma Yapıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorAndroid Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorServis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorKullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bitlis Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Bitlis Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bitlis Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bitlis Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bitlis Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top