Arnica Yetkili Servis Merkez Bolu

Arnica Yetkili Servis Merkez Bolu width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Bolu

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Cihazın açık konumda olması gerekir. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Kullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur. Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık Makinem ÇalışmıyorBulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre YapıyorRezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima Sesli ÇalışıyorKlima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bolu Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Bolu Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Bolu Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Bolu Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bolu Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top