Arnica Yetkili Servis Merkez Burdur

Arnica Yetkili Servis Merkez Burdur width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Burdur

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Blender Bıçağı Kesmiyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorSıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Köpük Geliyor Çamaşır Makinası Su AlmıyorMakine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Dondurucudan Ses Gelme Sorunu

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorTelevizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorArdından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Burdur Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Burdur Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Burdur Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Burdur Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Burdur Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top