Arnica Yetkili Servis Merkez Çanakkale

Arnica Yetkili Servis Merkez Çanakkale width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Çanakkale

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Blender Bıçağı KesmiyorBlender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorBuzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma Makinesi Sensör ArızasıÇok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Seralarda

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Çanakkale Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Çanakkale Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Çanakkale Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Çanakkale Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Çanakkale Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top