Arnica Yetkili Servis Merkez Çorum

Arnica Yetkili Servis Merkez Çorum width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Çorum

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Kazanda yer alan delinme ve yırtılmalar sonucunda da su akıtmaya devam edecektir. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Termosifon Suyu Isıtmıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Kapağı SıkışıyorDondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Makine Alınan Suyu Hemen Boşaltıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Servis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Android Led TV ÇalışmıyorSorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Servis arayarak destek isteyiniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz. Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorBulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Aspiratör Nedir?Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Çorum Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Çorum Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Çorum Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Çorum Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Çorum Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top