Arnica Yetkili Servis Merkez Düzce

Arnica Yetkili Servis Merkez Düzce width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Düzce

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Teknik servisten destek alınmalıdır. Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorBuzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Buzdolabı Çalışmama Sorunu

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır. Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Seralarda

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Garanti SüresiSeçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Düzce Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Düzce Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Düzce Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Düzce Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Düzce Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top