Arnica Yetkili Servis Merkez Edirne

Arnica Yetkili Servis Merkez Edirne width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Edirne

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender Çalışırken Birden Durdu

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır. Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorBuzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorSu kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Derin Dondurucu Soğutmuyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Android Led TV ÇalışmıyorAndroid Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Klimada Fan Çalışmıyor Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarGaranti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Edirne Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Edirne Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Edirne Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Edirne Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Edirne Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top