Arnica Yetkili Servis Merkez Elazığ

Arnica Yetkili Servis Merkez Elazığ width=350

Arnica Yetkili Servis Merkez Elazığ

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon Su AkıtıyorTermosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Termosifon Suyu Isıtmıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Buzdolabından Çıt Sesi GelmesiKapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma SorunuMakinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. Çay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Tamiri yapılması önerilmez. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorTelevizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Elazığ Merkez Arnica Klima Teknik Servis, Elazığ Merkez Arnica Android Led TV Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Elazığ Merkez Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Elazığ Merkez Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Blender Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Fırın Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Elazığ Merkez Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top